Дуб вбирає 8 відер води щодня,осика-42 відра води за тиждень.Скільки відер води вбирають дуб і

осика разом за 5 днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Pavlenko Darina.

1)42:7=6(в)-вбирає осика щодня.

2)8*5=40(в)- дуб вбирає за 5 днів.

3)6*5=30(в)-осика   вбирає за 5 днів.

4)40+30=70(в)= відер води вбирають дуб і осика разом за 5 днів

Отвечает Кадыров Федор.

1)42:7=6-відер води за день вбирає осика

2) 6*5=30-відер води вбирає осика за 5 днів

3)8*5=40 відер води вбирає дуб за 5 днів

4)30+40=70 відер води вбирає дуб і осика за 5 днів

Відповідь: 70 відер