1. На потяг Київ Львів продали364 квитки, що становить 65% загальної кількості місць у потягу.

Скільки всього місць у потягу? 2. Знайдіть температуру повітря вранці, якщо в день було 33,2С, ввечері - 26,6С, а середня температура за день становить 30,4С

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Алина.
65%=0,65
364:0,65=560 місць у потягу
===========================
33,2+26,6=59,8 сумарна температура за день і вечір
30,4*3=91,2 сумарна температура за весь день
91.2-59,8=31,4 град була температура вранці