Кролик, П'ятачок та Вінні- пух їли мед. Кролик та пятачок удвох зїли 11 горняток меду. Пяточок і

Вінні-пух - 15 горняток, а Кролик і Вінні- пух - 14. Скільки горняток меду зїв кожен із них? Треба вирішити, будь-ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Анжелика.
(11+15+14):2=20 (г) - съели вместе
20-11=9 (г) - съел Винни Пух
20-15=5 (г) - съел Кролик
20-14=6 (г) - съел Пятачок