Тарас і Андрій вирішили купитиТарас іТарас і Андрій вирішили купитиТарас і Андрій вирішили купити

морозиво.У Тараса БУЛО 5 ГРН , а у Андрія 4 7\20.Порція морозива коштиє 4 грн 55 к. Чи вистало кожному з хлопців грошей на морозиво ?Якщо ні , то хто , вкого і скільки позичив? РЕШИТЕ ПОЖАЛУЮСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сенникова Александра.
5-4,55=0,45(грн) здачаТараса
4 7/20=4+1:20*7=4+0,05=4,05( грн) у Андрия
4,05-4,55=-0,5( грн) не вистачаэ Андруше
Отже якщо йому не вистачаэ 0,5 грн,то йому треба прзичити таку саму кылькысть грн
Выдповыдь: Тарасу вистачить на морозиво,а Андруше потрибно позичити0,5 грн,але у Тараса було0,45 грн