Дід Панас їхав 1 год 15 хв на підводі зі швидкістю 5,5 км\год, а потім автобусом 1,5 год зі

швидкістю 68.5 км\год. Який шлях подолав дід Панас?

Ответы на вопрос

Отвечает Писарев Костя.
1,15 · 5,5 = 6,325 (км)
1,5 · 68,5 = 102,75 (км)
6,325 + 102,75 = 109,075 (км)