У великому бідоні було 10 літ.молока,відлили 3л і 1л.Скільки літров молока залишилося?

10-3-1=6(л).Подскажите пожалуйста как записать задачу?

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Дмитрий.
1)  3+1=4 (л)-вiдлили молока   2)10-4=6(л)-залишилось молока
Отвечает Kilberg Aleksandra.
1)10-3=7(л)
2)7-1=6(л)-залишилося у бідоні
Відповідь:6 літрів залишилося у бідоні