У господарстві 4/9 всієї землі становлять луки ,а 1/3 всієї землі засіяно житом.скільки землі у

господарстві ,якщо луки займають на 270 м більше.ніж поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Тилинька Орест.

лук - 4/9х

жито - 1/3х+270

всего  - ?

 

1) 4/9х=1/3х+270

4/9х-1/3х=270

1/9х=270

х=270:1/9

х=2430 м - всего земли