Помогите пожалуйста решить задачу!!! За один день зорали 2/3 всього поля, за другий 1/7, а за

третій -решту. Яку частину зорали за третій день?

Ответы на вопрос

Отвечает Волгина Алёна.
2/3+1/7=17/21- зорали за 2 дни; усього було 1= 21/21; 21/21-17/2=4/21 -за третий день