Метелик і жучок сонечко відпочивали на ромашці. одночасно вони злетіли з неї і полетіли у

протилежних напрямках. Через 27 с відстань між комахами була 837 дм.Швідкість метелика 19 дм/с. З якою швідкістю летіло сонечко?

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Зарико.
Сделаю таблицу VTS

                  V(дм/с)    T(с)    S(дм)
Метелик        19           27        ? \    837дм
Сонечко         ?            27        ? /
                        Розв*язання:
1) 19*27=513 (дм)
2) 837-513=324(дм)
3) 324/27=12(дм/с)

Відповідь: 12 дм/с