У прямокутнику паралелепіпеді висота дорівнює 4 см.Вона становить 40% довжини та 80%

ширини.Знайдіть суму площ усіх граней паралелепіпеда"

Ответы на вопрос

Отвечает Неведомская Елизавета.

Довжина-10см
ширина-5см
сума площ усіх граней = 2×(ab+bc+ca) = 2×(10×5+5×4+4×10) = 220 (см)
я вирішив цю задачу лежачи в ліжку :))))))))