За добу 3 берези і 2 евкалипта разом поглинають 760 л води. одна береза поглинае 40 л води. скільки

літрів води поглинае один евкаліпт за добу.

Ответы на вопрос

Отвечает Бортнік Ія.

Для всех берез необходимо 3*40=120 л. воды

Для всех эвкалиптов необходимо 760-120=640 л. воды

Для одного эвкалипта надо 640/2=320 л воды