Від школи до бібліотеки 847 м. Максимко вийшов зі шкои і пішов до бібліотеки. У той самий час

вийшла з бібліотеки і пішла до школи Даринка .Діти зустрілися чарез 7 хв. З якою швидкістю йшла Даринка ,якщо Максимко рухався зі швидкістю 63км/хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Дробков Богдан.
63*7=441км пройшов Максимза 7 хв
847-441=406км прйшла Даринка за 7 хв
406/7=58км/хв йшла Даринка