На складі було 3,2 тони рису.До гастроному и супермаркету відправили 80%,при чому до гастроному

відправили на 1,8 тони менше скільки тонн рису відправили до супермркету?

Ответы на вопрос

Отвечает Карелов Александр.
3.2=100%
3.2:100=0.032 т=1%
0.032*80=2.56 т=80%
х-супермаркету х+1.8-гастроном
х+х+1.8=2.56
2*х=0.76
х=0.38т
х+1.8= 0.38+1.8=2.18т