На одну шальку терезів поклали шматочок сиру,а на другу 3/4 такого шматочка і ще 3/4 кг.

Встановилась рівновага. Яка маса шматочку сира

Ответы на вопрос

Отвечает Лихтин Данил.
▪пусть х - шматочок сиру,
▪3/4 от шматочка = (3/4)х
▪На одну шальку терезів поклали:
х
▪На другу шальку терезів поклали:
(3/4)х + 3/4
________
х = (3/4)х + 3/4
х - (3/4)х = 3/4
(1/4)х = 3/4
х = 3/4 ÷ 1/4 = 3/4 × 4 = 3 (кг) маса шматочку сира