Өрнекті ықшамдау көмектесіп жіберіңіздерші 1) 902х-833х+1001-966, мұндағы х=25


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
902х-833х+1001-966=69х+1001-966=69х+35
69*25+35=1760
*-көбейту деген сөз