За два дні швачка пошила 14 фартухів. Першого дня вона витратила 16 м тканини, а другого - 12 м.

Скільки фартухів шила кожного дня швачка ?

Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

16+12=28(м) - всего ткани

28:14=2(м) - на 1 фартук

16:2=8(ф) - в 1 день

12:2=6(ф) - во 2 день