На свято Великодня до класу прийшли гості: 18 дорослих, а дошкільнят - у 6 разів менше. Скільки

всього гостей прийшло?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Ульяна.

Если "У" значит "На" то:
1)18-6=12(ч)-Дошколят
2)18+12=30(ч)
Ответ: 30 гостей пришло.

Если "У" значит "В" то:
1)18:6=3(ч)-дошколят
2)18+3=21(ч)
Ответ: 21 гость пришёл