4 сынып математика 2 бөлім 124 бет есеп 8 Тік төртбүрыш тәріздес үлескінің ұзындығы 2 км , ал

ені 800 м . Фермер әр гектардан 24 ц шөп дайындады . Егер әр сиырға 2 т шөп керек болса , дайындалған шөп неше сиырға жетеді в виде вертикальной протяженностью длина 2 км , а ширина 800 метров . 24 ц сена с каждого гектара . Фермер дал 2 т сена на корову, если в каждой , то сколько заготовлено сено на корову хватит

Ответы на вопрос

Отвечает Ангелова Алина.
1 га=10000 м²

1)   2000*800=1600000 м²=160 га - площадь поля
2)   160*24=3840 ц=384 т - сена заготовлено всего
3)   384:2=192(кор.) - на столько коров хватит