Одна сторона трикутника на 14 см менша від другої і у 2 рази менша від третьої . Знайдіть сторони

трикутника,-якщо його периметр дорівнює 122 см

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак Ирина.
Х-1 сторона
х+14-2 сторона
2х-3 сторона
х+х+14+2х=122
4х=122-14
4х=108
х=108:4
х=27см-1
27+14=41см-2
27*2=54см-3