На конкурс "Вальс", який проходить щороку у день Києва на Співочому полі, прийшли 20 учнів і

стільки ж дорослиж від 2-а класу, 15 учнів і стільки ж дорослих від 2-б класу. Скільки всього вболівальників від другосласників прийшли підтримати учасників своєї школи на конкурсі?яке рішення, діти це є вболівальники чи учасники?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатов Дмитрий.
20*2+15*2=40+30=70
.......................................