Посадили 12 беріз і 6 лип.а дубів у 2 рази меньше ніж беріз і лип разом скільки дубів посадили?


Ответы на вопрос

Отвечает Калыкбек Абдулкарим.
Посадили : 1)12+6=18(дер.) разом беріз та лип. 2)18:2=9(дуб.) Відповідь:посадили 9 дубів