До їдальні привезли 1 ц цукру.Спочатку використали 30 кг,а поті -ще 54 кг.Скільки цукру

залишилосся?Розвяжи задачу двома сбособами

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Юлия.
1ц=100кг;    100кг-30кг=70кг;  70кг-54кг=16кг;
100кг- (30кг+54кг)=100кг-84кг=16кг
Отвечает Готовчиков Никита.
             Розвязання
1)100-30=70(кг.)-спочатку залишилося цукру
2)70-54=