Синовi 15 рокiв, мама на 22 роки старша вiд сина, а тато - на 2 роки старший вiд мама. Скiльки

рокiв татовi?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.
1) 15+22=37-вік мами
2) 37+2=39-вік тата
Відповідь:39 років