На таці стояло 10 скляної із соком , а зкомпотом на 4 склянки меньше. Усі склянки розставити на 4

столи

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
10-4= 6 - з компотом
6+10=16 - всього стаканів
16/4 = 4 клянки на стіл