Віконуй ділення і зроби перевірку дією множення 17061\33 35856\83 7475\13 3462\6 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Галушко Елизавета.
17061/33=517    517*33=17061
35856/83=432   432*83=35856
3462/6=577    577*6=3462