Середня маса 6 яблук у кошику дорівнювала 155г. Мама поклала до 7 яблуко . Після цього середн я

маса яблук укошику склала 160г. Якою є маса 7 яблука?

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Марта.

155 * 6 = 930 г - масса 6 яблок

160 * 7 = 1120 г - масса 7 яблок

1120 - 930 = 190 г - масса седьмого яблока