віні пуху подарували повну бочку меду 7кг.коли він зїв половину меду то маса бочки стала 4

кг.скільки кг меду було в бочці спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Гуренко Даша.
Х кг - маса бочки
7-х=(4-х)*2
7-х=8-2х
х=1(кг) - маса бочки
7-1=6(кг) - маса меду
Отвечает Иваненко Ольга.
7-4=3 -ЗЇВ ВІННІ ПУХ .4-3=1-МАСА БОЧКИ І 3 КГ МЕДУ ЗАЛИШИЛОСЬ ВІДПОВІДНО БУЛО 6 КГ МЕДУ