Пожалуста помогите нада срочноВід двох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили човен і

теплохід. Човен, власна шв.якого 10,8 км/год, рухався за течією річки, а теплохід pid.30,2 км/год, проти течії. Через скільки год вони зустрінуться, якщо відстань між пристанями 205 км. а швидкість течіі 2.4 км/ год?

Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Снежана.
205: (10,8+30,2)=5(год)

1) 10,8+30,2=41(км/год) - швидкість зближення
2) 205:41=5(год)
Відповідь: через 5 годин

Скорость течения - лишнее число, пот. что:
10,8+2,4+30,2-2,4=41