4 сынып алматы баспасы 2 бөлім 29 бет 6 есеп


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
2. 6083=6000+80+3   6083=6*1000+8*10+3
3) 15009= 10000+5000+9  10*1000+5*1000+9
4)  25467=20000+5000+400+60+7  2*10000+5*1000+4*100+6*10+7
5) 10803=10000+800+3    10*1000+8*100+3
6) 206030=200000+6000+30    2*100000+6*1000+3*10