З одного міста в протилежних напрямках одночасно виїхали велосипедист і мотоцикліст.До певного

моменту велосипедист подолав 42 км,а мотцикліст за цей самий час -на 89 км більше .Знайдіть відстань між ними в цей момент.

Ответы на вопрос

Отвечает Авдейчик Ксения.

89+42=131км    

131+42=173км 

Отвечает Сезонова Екатерина.

42+89=131 друга відстань. Відстань між ними 42+131=173 (км)