Від пристані одночасно у протилежному напрямку відійшли два моторних човни . Через 6 год відстань

між ними була 378км. знайди швидкість другого човна,якщо швидкість першого 35 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Исянова Алсу.

1) 378 : 6 = 63 (км/ч) - скорость удаления

2) 63 - 35 = 33 (км/ч) - скорость второго

 Ответ : 33 км/ч 

 

Отвечает Зайцев Данил.

скорость (378-6*35)/6=28 км/ч