За 5 годин першого дня туристи пройшли 20 км, другого дня вони щогодини долали на 1 км більше.

Скільки кілометрів пройшли туристи другого дня за 7 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Ооржак Айза.
1)20:5=4(км/год) швидкість 1 дня
2)4+1=5(км/год) швидкість 2 дня
3) 7*5=35(км) пройшли за 7 год.