з міста в село виїхав велосипедист,а йому назустріч села вийшов пішохід.відстань між містом і селом

24км.коли велосипедист і пішохід зустрілися,то виявилося.що велосипедист проїхав у 3рази більшу відстань.ніж пройшов пішохід.на скільки більше км проїхав велосипедист

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

1)х+3х=24

4х=24

х=24:4

х=6км-прошёл пешеход.

3х=3*6=18км-проехал велосипедист.

18-6=на 12км-больше.

Отвечает Зайцева Евгения.

Пусть Х - прошел пешеход, тогда 3Х - проехал велосипедист.
Зная, что расстояние между городом и деревней 24 км, составим и решим уравнение.
Х + 3Х = 24
4Х = 24
Х = 6
Значит, 6 км прошел пешеход, тогда велосипедист проехал: 3 * 6 = 18 (км.) 
На сколько километров велосипедист проехал больше, чем прошел пешеход?
18 - 6 = 12 (км.)