Ширина прямокутного паралелепіпеда 5,6 см,що складає 7/15 його довжини,а висота складає 40%

довжини.Знайти об'єм пералелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Илона.
1)5,6:7*15=0,8*15=12  -  складає 1\15 довжини
2)12*15=180(см) довжина
3)180:100*40=72(см) висота
4) 5,6*180*72=72576(см^3) об'єм пералелепіпеда.
Отвечает Аджи Русалина.
Довжина = 5,6*15/7=12
h=12*0,4=4,8
V=5,6*12*4,8=322,56