Між трьома школами розподілили 552 апельсинів,причому одна школа отримала в 6 разів менше

апельсинів,ніж друга, і 136 кг менше ніж третя.Скільки кг апельсинів отримала кожна школа. має бути рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.

х+6х+х+136=552

8х=552-136

8х=416

х=416:8

х=52апельсина-первая школа.

6х=6*52=312апельсинов-вторая школа.

х+136=52+136=188апельсинов-третья школа.