Художник привіз до виставкової зали 32 картини й розвісив на 8 стінах по 3 картини. Скільки ще

картин залишилось розмістити художникові?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Ира.
8*3=24 картины
32-24=8  осталось разместить
Отвечает Смирнов Евгений.
1)8*3=24(к) уже розвісив                                                                                     2)32-24=8(к)\ залишилося