Помагите в 1 вантажному вагоні вугілля в3 рази більше ніж у 2. коли з 1 вагона вивантажили 16тон.в

другому стало порівну. скільки вугілля було в 2 вагоні спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенюк Алёна.
Х  т  - было во II вагоне
3х  т - было в I вагоне
3х-16 т - стало в I
х+16  т - стало во втором

3х-16=х+16
3х-х=16+16
2х=32
х=32:2
х=16(т)-было во II вагоне
3*16=48(т)-было в первом
48+16=64(т)-было всего