Мама доця і син разом 43років.А доці і сину разом 19.А мамі і сину 36.Скільки кому років?


Ответы на вопрос

Отвечает Гаджега Вікторіка.
43-19=24 маме 24
36-24=12 сыну 12
19-12=7 дояке 7