До обіду в супермаркеті продали 250 кг картоплі та 5 ящикив моркви по 10 кг. У скільки разив більше

продали катроплі, ниж моркви

Ответы на вопрос

Отвечает Красота Екатерина.
1) 10 * 5 = 50 (кг) моркови продали в супермаркете
2) 250 - 50 = (на) 200 (кг) больше
Ответ: на 200кг больше продали картофеля, чем моркови.
Отвечает Корень Тимафей.
1) 5×10=50(кг)-продали моркви.
2)250-50=200(кг)- у 200 разів більше продали картоплі, ніж моркви.