Для уроків художньої праці закупили 38 аркушів зеленого паперу, синього – на 9 аркушів більше, ніж

зеленого, а червоного стільки, скільки зеленого і синього разом. Постав питання до задачі. Розв’яжи.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюков Золтан.
Скільки аркушів червоного паперу закупили?

1) 38+9=47(арк.) - синього паперу
2) 38+47=85(арк.) 
Відповідь: 85 аркушів червоного паперу закупили.