У бідоні було 10 л молока, що становило одну пяту всієї місткості бідона. Скільки молока треба

влити, щоб наповнити бідон?

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Вика.
10:1/5=10*5=50л-емкость бидона
50-10=40л нужно влить