1 ц 80 кг огірків розклали в 12 однакових ящиків.Скільки потрібно таких ящиків, щоб розкласти 3 ц

огірків?

Ответы на вопрос

Отвечает Тупкин Артёмий.
1) 1ц 80кг= 180кг.
2) 180 / 12= 15(кг) - в одному ящику.
3) 3ц= 300 кг.
4) 300 / 15= 20(ящ.)- потрібно, щоб розкласти 3 ц огірків.
Відповідь: 20 ящиків.