У 6 малих коробках стільки ж олівців, скільки їх у 4 великих коробках. Скільки треба малих коробок,

щоб замінити 8 великих?

Ответы на вопрос

Отвечает Подчилимова Анастасия.
6:4=х:8 6*8=4*х 48=4*х х=48:4 х=12 Щоб замiнити 8 великих коробок, треба 12 маленьких