Квадрат із стороною 18 см і прямокутник, щирина якого 12 см, мають рівні периметри. Знайти довжину

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Slyvchuk Marjana.
Р квадрата = Р прямокутника
Р квадрата = 4а = 4*18=72 см
а-сторона
Р прямокутника = (а+в)*2
а=Р:2-в=72:2-12=24 см - довжина