Склади задачу за коротким записом.розвяжи її окремими діями. Кленів---20 беріз--?,на 7 менше?


Ответы на вопрос

Отвечает Шелк Кирилл.
Кленів ---20  <--------|
беріз---? на 7<     --|
всього--- ? дерев
                                     розвязання
1) 20-7=14(бер.) було;
2) 20+14=34(дер.)було
відповідь: 34 дерева