Довжина сторони квадрата а см.Склади вирази для знаходження периметра і площі квадратаю.Знайди

значення виразів,якщо а=36

Ответы на вопрос

Отвечает Карабанова Екатерина.

1. Периметр квадрата = 4а = 36 х 4 =  144 см

 

2. Площа квадрата =  а в квадраті = 36 х 36 =  1296 см.кв

Отвечает Власова Алина.

Р=36*4=144

S=36*36=1296