За 3 дні було зібрано 1420 кг картоплі. Причому за другий день зібрали вдвічі більше, ніж у

перший., а за третій - на 220 кг більше ніж за перший. Скільки кг картоплі збирали кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Богомаз Аня.
X+2x+(x+220)=1420
4x=1420-220
4x=1200
x=1200/4
x=300