Оксана поставила на 6 книжкових полиць по 18 книжок i ще 12 книжок у неi залишилось.Складiть

формулу для обчислення кiлькостi 24книжок,якi були в Оксани,та обчислiть цю кiлькiсть.

Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.

формула

полки*книжки+остаток книг

6*18+12=108+12=120 было у Оксаны