Магазин мав продати 714 кг яблук. За перший день було продано 5/17 усіх яблук, за другий 3/5 того ,

що продали за перший день. Скільки яблук продали за 2 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Даниял Нурадиль.
1) 714:17*5=210(яблук) за перший день
2) 210:5*3=126(яблук) за 2 день
3) 126+210=336(яблук)