Ділянка яка має форму квадрата зі стороною 3,6 м, на 70% засаджена полуницями. яку площу займають

полуниці?

Ответы на вопрос

Отвечает Пустозерова Виктория.
Площа всьго квадрата 3.6 * 3.6 =12.96 м кв.
12.96м - 100%
х         - 70%

х=(12.96 * 70): 100=907.2 : 100 = 9.072м кв.



Отвечает Подольная Настя.
1) 3,6·3,6=12,96 м² площадь делянки
2) 12,96 · 70%=12,96·0,7=9,072 м² площу займають полуниці